Látkové roletky

Roletka COLLETE
Roletka COLLETE je umiestnená v hliníkovom systéme (hliníková kazeta, navíjacia rúrka, mininosník a vodiace koľajnice)
a montuje sa priamo na okenné krídlo. Roletka COLLETE predstavuje dokonalú ochranu pred nadmerným prehriatím miestnosti v čase horúčav. Rôznorodosť ponúkaných látok a ich široká farebná škála umožňujú prispôsobiť rolety ľubovoľnému vybaveniu a charakteru interiéru od tradičného po avantgardný.

Roletka JAZZ-25
Roletka JAZZ – 25 predstavuje voľne visiaci systém s retiazkovým pohonom. Použitie hliníkovej navíjacej rúrky priemeru 32 mm umožňuje zakrytie veľkej plochy okien. Univerzálne držiaky dovoľujú primontovať túto roletu na stenu, na povalu alebo do okenného otvoru.
Bohatosť farieb príslušenstva a textílií umožňuje prispôsobiť roletu každému vybaveniu interiéru či priečeliu. Textílie majú hygienický atest a sú antistatické (nepriťahujú prach), chránia interiér pred slnečným svetlom od rozptýlenia svetla (látky typu dim out) po úplné zatemnenie (látky typu black out).

Roletka LEGEND
Ideálna roletka do strešných okien s dokonalým dizajnom.
Horná lišta skrýva návin látky. Látka sa pohybuje vo vodiacich hliníkových bočných krycích lištách pomocou plastového madla na závaží látky. polohu látky je možné ľubovolne nastaviť bočnými brzdami na koncoch závažia.