Plastové okná a dvere

Okná sú predovšetkým architektonickým prvkom. Chránia nás a zároveň spájajú s vonkajším svetom. Preto musia byť 100% spoľahlivé a zároveň sa musia dokonale prezentovať a to ako navonok, tak aj vo vnútri. Osobný vkus, individuálne priania, architektúra a štýl domu, technický stav, podnebie – to sú faktory, ktoré určujú druh a spôsob výroby okien. Pre splnenie týchto požiadaviek, okenné systémy ponúkajú nie len vonkajší atraktívny dizajn, ale aj vynikajúcu technológiu ukrytú vo vnútri profilu: viackomorové systémy s rôznymi tvarmi a dokonalými izolačnými vlastnosťami, vďaka ktorým znížite svoje náklady na vykurovanie, no zároveň zvýšite stabilitu a bezpečnosť. Optimálna zvuková izolácia prispieva k uvoľnenej a pokojnej atmosfére domova.

STREAMLINE® ELEGANT
7 komorový profil a 5 komorový profil
Profily SALAMANDER ® STREAMLINE ® Vás uspokoja svojou kvalitou, stabilitou, tepelne a zvukovo-izolačnými vlastnosťami a zároveň tiež rozumnou cenou. Rad STANDARD sa vyznačuje mierne zaoblenými hranami, rad ELEGANT potom oblým krídlom, ktoré plnia zároveň funkciu “okapničky”.

– IZOLAČNÉ TROJSKLO / DVOJSKLO
– POZINKOVANÁ OCEĽOVÁ ARMATÚRA
– UZAVRETÁ POZINKOVANÁ OCEĽOVÁ ARMATÚRA

BluEvolution® 92
Profil SALAMANDER ® bluEvolution ® je vysoko kvalitný stabilný profil určený pre nízkoenergetické a pasívne prevedenie stavieb. Rad STANDARD sa vyznačuje klasickou čistou líniou, rad ELEGANT ladnou oblou krivkou. Výrobky z profilu SALAMANDER ® bluEvolution ® patria k absolútnej svetovej špičke.

– IZOLAČNÉ TROJSKLO AGC®
– POZINKOVANÁ OCEĽOVÁ ARMATÚRA
– STREDOVÉ TESNENIE
– CELOOBVODOVÉ KOVANIE SIEGENIA-AUBI® či MACO®
– UZAVRETÁ POZINKOVANÁ OCEĽOVÁ ARMATÚRA
– PÄŤKOMOROVÝ PODKLADOVÝ PROFIL
– PROFIL TRIEDY „A“ PODĽA ČSN EN 1