Naše služby

Naša firma neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadované služby. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní.
Akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.

Montáž okien

K montáži okien využite naše služby a skúsených a vyškolených pracovníkov. Vykonávame kompletné montáže ako zameranie okien, spracovanie cenových kalkulácií aj s dopravou okien na miesto nami vykonávanej montáže. V prípade rekonštrukcií navrhneme optimálne technické riešenie nových okien. Priebeh montáže pozostáva z demontáže existujúcich okien a montáže nových okien, montáže parapetných dosiek, likvidácie demontovaných okien, z murárskeho začistenia a odovzdania diela zákazníkovi. Všetci naši pracovníci sú pripravení maximálne vyhovieť Vašim požiadavkám pri každej realizácií zákazky. Vykonávame aj kompletnú výmenu okien bytu v panelovom dome vrátane murárskeho zapravenia a montáže žalúzií a parapetných dosiek. Po celú dobu záruky sme pripravení zadarmo vykonať servisný zásah na Vašich oknách.

Montáž dverí

Vykonávame výmenu a montáž vchodových a interiérových dverí (masívnych drevených, dverí vnútorne fóliovaných, dverí drevených bez povrchovej úpravy i laminovaných dverí), ktoré Vám profesionálne namontujeme a osadíme. Využite naše služby, s kvalitou našj práce budete určite spokojní. Interiérové dvere sa montujú klasickým spôsobom. Zárubne sú pevné a odolné, dobre držia závesy i protiplechy. Základom montáže je presné usadenie, kontrola vodováhou, nasleduje vyklínkovanie a zapenenie PU penou, aby sa zárubne interiérových dverí neposunuli, musia sa rozoprieť. Po stvrdnutí peny sa namontujú obložky a môže sa zavesiť dverné krídlo. Našou snahou je samozrejme uspokojiť zákazníkov v čo najkratších termínoch, čo iste ocení každý z vás. Sme tím skúsených profesionálov a vo svojom odbore chceme jednoznačne vynikať. Snažíme sa byť vždy o krok pred konkurenciou.

Montáž tieniacej techniky

Vykonávame odborné poradenstvo, kompletné montáže ako zameranie , spracovanie cenových kalkulácií, dopravu na miesto nami vykonávanej montáže.