Látkové rolety, roletky na strešné okná a roletky DEŇ/NOC

Neslúžia len ako doplnok interiéru ale plnia tiež významnú funkciu pri zatienení a zatemnení interiéru. Novinkou sú látkové roletky s led podsvietením.

Látkové roletky poskytujú zákazníkom vhodnú alternatívu ku klasickým vnútorným žalúziám. Vzhľadom na širokú škálu farebných prevedení tvoria zaujímavý dizajnový interiérový prvok. Pri správnom výbere typu vnútornej roletky neslúžia len ako doplnok interiéru ale plnia tiež významnú funkciu pri zatienení a zatemnení interiéru.

 

Látkové roletky Classic

Vytvárajú príjemné prostredie vo dne i v noci. Bočné vodiace lišty bránia prenikaniu slnečných lúčov po stranách rolety. Či si už vyberiete plne zatemňujúcu látku vzorovanú alebo jednofarebnú, prípadne látku čiastočne prepúšťajúcu svetlo, získate elegantný ale plne funkčný doplnok interiéru.

Pri niektorých typoch látkových roletiek je možné si zvoliť i elektrické ovládanie. Dodávame i špeciálne látky s obsahom skleného vlákna, vhodné najmä pre alergikov, a látky so špeciálnou nehorľavou úpravou. Ponúkame tiež motívy vhodné do detských izieb.

 

Látková roletka s LED podsvietením

Tajomnú atmosféru, príjemný pocit a intímny nádych vášho interiéru Vám poskytne nová látková roletka s led-podsvietením. Jej jedinečnosť spočíva v možnosti doplnenia led-diodového osvetlenia umiestneného v hornej ozdobnej lište, ktoré v kombinácii s vybranou látkou, rozprávkovo zmení Váš interiér.

Môžete sa rozhodnúť pre vzorované či jednofarebné látky s plne zatemňujúcim účinkom, alebo látky čiastočne prepúšťajúce svetlo.

Látková roletka s led-podsvietením je v tradičnom ponímaní tieniacim prvkom, v netradičnom ponímaní moderným doplnkom okien a šperkom vášho interiéru.

 

Roletka DEŇ – NOC

Medzi najobľúbenejšie interiérové tienenie patrí roletka DEŇ – NOC. Jej originalita spočíva vo vodorovnom delení látky na priehľadné a nepriehľadné pruhy, ktoré sa pravidelne striedajú. Vzájomným prekrývaním dvoch vrstiev látky dochádza k prelínaniu pruhov a tým i k postupnému prepúšťaniu svetla.

Výhodou roletky je možnosť montáže na stenu, do stropu alebo, bez akéhokoľvek vŕtania, na okenné krídlo.

 

 

Rolety do strešných okien

Rolety do strešných okien sú aktraktívne látkové interiérové rolety, vhodné do všetkých typov strešných okien. Kvalitné prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami zabezpečuje, v kombinácii s vhodne zvolenou látkou, plynulú reguláciu svetla. Môžete si vybrať látky vzorované, či jednofarebné, s plne zatemňujúcim účinkom, alebo látky čiastočne prepúšťajúce svetlo.

Rolety do strešných okien detských izieb môžete vybaviť látkami s pestrými motívmi, ktoré deti potešia. Niektoré typy látok ponúkame i v špeciálnej nehorľavej úprave.

Pre rolety do strešných okien, umiestených vo vysokej polohe, vám poslúži ovládacia tyč.

 

Zatemňovacie rolety (blackout rolety)

Zatemňovacie rolety sú látkové rolety vhodné pre dokonalé zatemnenie premietacích miestností či školiacich miestností. Sú predovšetkým určené pre praktické využitie v školách, laboratóriách a administratívnych budovách. Hliníkové vodiace lišty zabraňujú prenikaniu svetla po stranách látky, v kombinácii s látkou typu blackout preto dosiahnete úplné zatemnenie. Ovládanie zatemňovacích roliet je možné manuálne – retiazkou, kľukou alebo elektrickým pohonom – vypínačom.